vernissage_stad-mechelen_musea-erfgoed-mechelen_-foto-sophie-nuytten.jpg

Wie is wie

 

 

 Directieteam

 

Anouk Stulens

Afdelingshoofd Erfgoedontwikkeling

Zakelijk Directeur / AGB MAC / dagelijks bestuur, Raad van Bestuur en Algemene Vergadering Lamot

anouk.stulens@mechelen.be

015 29 49 21

Sigrid Bosmans

Diensthoofd 

Artistiek Directeur/ expertisedeling / netwerking 

sigrid.bosmans@mechelen.be

015 29 49 17

 

Projectmanagement

Luc Verheyen

Project co-ordinatie Museum Hof van Busleyden

luc.verheyen@mechelen.be 

015 29 40 24 | 0478 24 99 30

 
 

Algemene zaken 

 

Annelies Lieten

Expert budgetbeheer & erfgoedprojecten / Soirée MuzE

annelies.lieten@mechelen.be

015 29 49 18

   

Els Henderickx

Administratief medewerker / teamchef suppoosten

els.henderickx@mechelen.be 

015 29 40 34

 

Vera Oudewaal

Administratief medewerker

veronique.oudewaal@mechelen.be

015 29 40 32

 

 

Infrastructuur & Logistiek

   

Bart Stroobants

Conservator infrastructuur & logistiek 

bart.stroobants@mechelen.be

015 29 40 35 

   

Bert Vanderstappen

Technicus 

bert.vanderstappen@mechelen.be

0477 60 15 21

Stefan Smet

Technicus

stefan.smet@mechelen.be

0475 63 03 97

 

 Collectiebeheer

   

Samuel Mareel

Curator 

samuel.mareel@mechelen.be

015 29 40 31

   

Liesbeth De Ridder

Conservator collectiebeheer / digitale strategie 

liesbeth.deridder@mechelen.be

015 29 49 25 | 0477 99 63 83

 

   

Hannah Iterbeke

Expert digitalisering en collectiebeheer

hannah.iterbeke@mechelen.be

015 29 49 16 | 0477 44 43 29

Jeannine Van Roy

Restaurator / behoud & beheer

jeannine.vanroy@mechelen.be 

015 71 22 42

Hadewijch Bal

administratief medewerker/ bruikleenadministratie / museumbibliotheek 

hadewijch.bal@mechelen.be 

015 29 49 19

   

Elke Verhoeven

Depotexpert

015 29 49 25 | 0486 86 95 96

elke.verhoeven@mechelen.be

Paulien Föllings

Behoudsmedewerker

015 29 40 34

paulien.follings@mechelen.be

 

 Publieksbemiddeling

Marijke Wienen

Conservator participatie / ondersteuningsstrategieën 

marijke.wienen@mechelen.be

015 29 49 20

Arne Vandelanotte

Consulent educatieve werking / vormgeving intern

arne.vandelanotte@mechelen.be

015 29 40 38

Liesbeth Van Nerom 

Consulent publieksbemiddeling en productiemedewerker

liesbeth.Vannerom@mechelen.be 

015 29 49 23

Siel Meulendijks

Consulent publieksbemiddeling en productiemedewerker / Vrijwilligerswerking

siel.meulendijks@mechelen.be

015 29 49 22 | 0470 74 13 88

Sarah Luyten

Coördinator Torens aan de Dijle vzw

sarah.luyten@mechelen.be 

015 29 49 10 | 0493 36 51 60

 

Communicatie & pers

Michelle Coenen

Expert communicatie / sponsoring en fondsenwerving / Vriendenwerking 

michelle.coenen@mechelen.be

015 29 40 37 | 0471 84 21 07

Sara Verhaert

Expert communicatie / perswerking / events

sara.verhaert@mechelen.be

015 29 40 35 | 0477 444 047