Wie is wie

Directie

Sigrid Bosmans

Artistiek directeur

sigrid.bosmans@mechelen.be
015 29 49 17

Katrijn Maes

Zakelijk directeur

katrijn.maes@mechelen.be
0472 18 31 29

Kristl Strubbe

Directeur marketing - Public relations - Development

kristl.strubbe@mechelen.be
0486 22 68 57


Staf

Annelies Lieten

Financieel beheer | Erfgoedcoördinator

annelies.lieten@mechelen.be
015 29 49 18 | 0479 99 75 51

Bart Stroobants

Logistiek beheer | Expert erfgoedpresentatie

bart.stroobants@mechelen.be
0473 86 86 82

Vera Oudewaal

Algemeen administratief medewerker

veronique.oudewaal@mechelen.be
015 29 40 30


Onderzoek

Hannah Iterbeke

Transhistorisch curator

hannah.iterbeke@mechelen.be
015 29 49 16 | 0477 44 43 29

Frank Kinnaer

Consulent onderzoek erfgoed

frank.kinnaer@mechelen.be
015 29 77 37

Koen Leemans

Curator Hedendaagse kunst

koen.leemans@mechelen.be
015 29 40 13

Samuel Mareel

Curator Oude kunst

samuel.mareel@mechelen.be
015 29 40 31


Collectie

Hadewijch Bal

Bruikleenbeheer | Collectiebeheer | Museumbibliotheek 

hadewijch.bal@mechelen.be 

015 29 49 19 | 0475 33 31 07

Liesbeth Troubleyn

Onroerend erfgoeddepot | Archeologie

liesbeth.troubleyn@mechelen.be 
0470 99 03 97

Bert Vanderstappen

Technisch medewerker | Art handling

bert.vanderstappen@mechelen.be
0477 60 15 21

Jeannine Van Roy

Restaurator 

jeannine.vanroy@mechelen.be 

015 71 22 42

Elke Verhoeven

Expert depotwerking

elke.verhoeven@mechelen.be
015 29 49 25 | 0486 86 95 96

Erika Pelgrims

Tijdelijk medewerker collectiewaardering

erika.pelgrims@mechelen.be


Publieksbemiddeling & Communicatie

Marijke Wienen

Celhoofd | Expert participatie en ondersteuningstrategieën

marijke.wienen@mechelen.be
015 29 49 20

Siel Meulendijks

Consulent publieksbemiddeling en  vrijwilligerswerking

siel.meulendijks@mechelen.be
015 29 49 22 | 0470 74 13 88

Ilse Renard

Coördinator Torens aan de Dijle vzw

ilse.renard@mechelen.be 

015 29 49 32| 0493 36 51 60

Arne Vandelanotte

Consulent educatieve werking 

arne.vandelanotte@mechelen.be
015 29 40 38 | 0473 83 58 98

Liesbeth Van Nerom 

Consulent publieksbemiddeling | Productiemedewerker

liesbeth.vannerom@mechelen.be 

015 29 49 23 | 0477 77 53 81

Sara Verhaert

Expert communicatie 

sara.verhaert@mechelen.be
0477 44 40 47 

Lente De Vil

Medewerker publiekswerving, marketing en communicatie

lente.devil@mechelen.be


Facilitair Beheer

Els Henderickx

Teamchef

els.henderickx@mechelen.be 

015 29 40 34 | 0495 14 34 90


Samen zorgen zij voor een vriendelijk onthaal en een opgeruimd museum:

An, Ana, Annelies, Annie, Britt, Carine, Elke, Els, Eva, Frederica, Ganda, Gerda, Ina, Ines, Iris, Jan, Jef, Jenny, Jeroen, Josephine, Jozef, Katrien, Kris, Leslie, Lieven, Linda, Mady, Maëlle, Malaika, Manfred, Mariette, Mars, Martha, Mieke, Miranda, Nadine, Paul, Rozemarijn, Rudolf, Sabine, Selien, Serge, Silke, Sofie, Tania, Walter, Yannick, Yasmine, Yfa, Yildiz