Wie is wie

Vanaf maart 2022 ondergaat het stadspaleis een grondige restauratie. De vaste opstelling is op dit moment niet toegankelijk. Lees meer over de restauratie.

Directie

 

 

 

 


Kristl Strubbe
Directeur 
kristl.strubbe@mechelen.be
0486 22 68 57

Team Programma


 

 

 


Samuel Mareel
Hoofdcurator
samuel.mareel@mechelen.be
015 29 40 31

 

 

 

 

Hannah Thijs
Hoofd Collectie a.i.
hannah.thijs@mechelen.be

 





Hannah Iterbeke
Transhistorisch curator
hannah.iterbeke@mechelen.be
015 29 49 16 | 0477 44 43 29

 

 

 


Koen Leemans
Curator Hedendaagse kunst
koen.leemans@mechelen.be
015 29 40 13

 

 

 


Jeannine Van Roy
Restaurator 
jeannine.vanroy@mechelen.be
015 71 22 42

 

 

 


Elke Verhoeven
Expert depotwerking
elke.verhoeven@mechelen.be
015 29 49 25 | 0486 86 95 96

 

 

 

 

Erika Pelgrims
Collectiebeheer – Onroerend erfgoeddepot
erika.pelgrims@mechelen.be







Sofie Polfliet
Administratief collectie medewerker / Bruikleenbeheer
sofie.polfliet@mechelen.be 

 







Famke Peters
Consulent collecties
famke.peters@mechelen.be 

 

 


Frank Kinnaer
Consulent onderzoek erfgoed
frank.kinnaer@mechelen.be

 

 

 

Annemie De Vos
Datamanager - Projectmanagement ‘Een digitale toekomst voor de Bourgondische erfenis'
annemie.devos@mechelen.be 

 

 

Team Publiek

 

 





Koen Brakenhoff

Hoofd Publiek a.i.
koen.brakenhoff@mechelen.be

 






Arne Vandelanotte
Educatieve werking 
arne.vandelanotte@mechelen.be
015 29 40 38 | 0473 83 58 98

 








Mars Van Malderen
Publiekswerving, marketing en communicatie
mars.vanmalderen@mechelen.be 

 

 

 

 

Sara Verhaert
Expert communicatie 
sara.verhaert@mechelen.be

 

 

 

 


Annelies Looverie
Torens aan de Dijle vzw
annelies.looverie@mechelen.be




Siel Meulendijks
Publieksbemiddeling en vrijwilligerswerking
siel.meulendijks@mechelen.be
015 29 49 22 | 0470 74 13 88

 





Karlien Collen
Pers en communicatie
karlien.collen@mechelen.be 

 

Team Beheer







Katrijn Maes
Zakelijk beheerder
katrijn.maes@mechelen.be
0472 18 31 29

 

 

 

 

 

Bart Stroobants
Logistiek beheer | Expert erfgoedpresentatie
bart.stroobants@mechelen.be
0473 86 86 82

 

 

 

 

 

Vera Oudewaal
Algemeen administratief medewerker
veronique.oudewaal@mechelen.be
015 29 40 30

 






Els Henderickx
Teamchef onthaal
els.henderickx@mechelen.be 
015 29 40 34 

 








Hendrik Biesemans
Technisch medewerker
hendrik.biesemans@mechelen.be

 







Lina Kennes
Teamcoach publieksbegeleiders
lina.kennes@mechelen.be 

 







Manfred Meul
Publieksbegeleider
manfred.meul@mechelen.be 

 

 

 



Gerda de Becker
Publieksbegeleider
gerda.debecker@mechelen.be 

 






Serge Piessens
Publieksbegeleider
serge.piessens@mechelen.be







Martha Rivas Mendez
Onthaal
martha.rivas.mendez@mechelen.be

 







Nadine Rijs
Publieksbegeleider
nadine.rijs@mechelen.be 

 

 

 

 



Yannick Mariën

Publieksbegeleider
yannik.marien@mechelen.be







Irja Driesen
Onthaal
irja.driesen@mechelen.be







Eva Tavernier
Onthaal
eva.tavernier@mechelen.be 







Suzan Hogenbirk

Onthaal
suzan.hogenbirk@mechelen.be 

 







Kika Mariani
 
Onthaal
frederica.mariani@mechelen.be 

 







Robert-Jan Kerkhove
Onthaal
robertjan.kerkhove@mechelen.be







Malaika Bornbergen
Onthaal
malaika.bornbergen@mechelen.be







Siemon Hoste
Publieksbegeleider
siemon.hoste@mechelen.be







Kim Hermans
Publieksbegeleider
kim.hermans@mechelen.be 

 





Carine Tonnoeyer 
Publieksbegeleider
carine.tonnoeyer@mechelen.be 

 





An Verhaegen 

Interieurverzorger
an.verhaegen@mechelen.be

 





Annie Wolfs

Interieurverzorger
annie.wolfs@mechelen.be

 

 





Yildiz Yaramis
Interieurverzorger
yildiz.yaramis@mechelen.be

 

 

 


Cemile Tüken
Interieurverzorger
cemile.tuken@mechelen.be

 

 

Eveline Bumba
Interieurverzorger
eveline.bumba@mechelen.be