Wie is wie

Directie

Sigrid Bosmans

Artistiek directeur

sigrid.bosmans@mechelen.be
015 29 49 17

Katrijn Maes

Zakelijk directeur

katrijn.maes@mechelen.be
0472 18 31 29

Kristl Strubbe

Directeur Marketing - Public relations - Development

kristl.strubbe@mechelen.be
0486 22 68 57


Staf

Annelies Lieten

Financieel beheer | Erfgoedcoördinator

annelies.lieten@mechelen.be
015 29 49 18 | 0479 99 75 51

Bart Stroobants

Logistiek beheer | Expert erfgoedpresentatie

bart.stroobants@mechelen.be
0473 86 86 82

Vera Oudewaal

Algemeen administratief medewerker

veronique.oudewaal@mechelen.be
015 29 40 30


Onderzoek

Hannah Iterbeke

Transhistorisch curator

hannah.iterbeke@mechelen.be
015 29 49 16 | 0477 44 43 29

Frank Kinnaer

Consulent onderzoek erfgoed

frank.kinnaer@mechelen.be
015 29 77 37

Koen Leemans

Curator Hedendaagse kunst

koen.leemans@mechelen.be
015 29 40 13

Samuel Mareel

Curator Oude kunst

samuel.mareel@mechelen.be
015 29 40 31


Collectie

Bert Vanderstappen

Technisch medewerker | Art handling

bert.vanderstappen@mechelen.be

Jeannine Van Roy

Restaurator 

jeannine.vanroy@mechelen.be 

015 71 22 42

Elke Verhoeven

Expert depotwerking

elke.verhoeven@mechelen.be
015 29 49 25 | 0486 86 95 96

Erika Pelgrims

Tijdelijk medewerker collectiewaardering

erika.pelgrims@mechelen.be


Publieksbemiddeling & Communicatie

Marijke Wienen

Celhoofd | Expert participatie en ondersteuningstrategieën

marijke.wienen@mechelen.be
015 29 49 20

Siel Meulendijks

Consulent publieksbemiddeling en  vrijwilligerswerking

siel.meulendijks@mechelen.be
015 29 49 22 | 0470 74 13 88

Ilse Renard

Coördinator Torens aan de Dijle vzw

ilse.renard@mechelen.be 

015 29 49 32| 0493 36 51 60

Arne Vandelanotte

Consulent educatieve werking 

arne.vandelanotte@mechelen.be
015 29 40 38 | 0473 83 58 98

Liesbeth Van Nerom 

Consulent publieksbemiddeling | Productiemedewerker

liesbeth.vannerom@mechelen.be 

015 29 49 23 | 0477 77 53 81

Sara Verhaert

Expert communicatie 

sara.verhaert@mechelen.be

Lente De Vil

Medewerker publiekswerving, marketing en communicatie

lente.devil@mechelen.be

 

Mars Van Malderen

Medewerker publiekswerving, marketing en communicatie

mars.vanmalderen@mechelen.be 


Facilitair Beheer

Els Henderickx

Teamchef

els.henderickx@mechelen.be 

015 29 40 34 

 

Hendrik Biesemans

Technisch medewerker

hendrik.biesemans@mechelen.be 

 


Samen zorgen zij voor een vriendelijk onthaal en een opgeruimd museum:

An, Ana, Annelies, Annie, , Carine, Elke, Els, Eva, Frederica, Gerda, Ina, Ines, Iris, Jan, Jef, Jenny, Jeroen, Josephine, Jozef, Katrien, Kris, Leslie, Lieven, Linda, Mady, Malaika, Mariette, Manfred, Mars, Martha, Mieke, Miranda, Nadine, Paul, Rozemarijn, Sabine, Serge, Sofie, Tania, Yannick, Yasmine, Yfa, Yildiz