vernissage_stad-mechelen_musea-erfgoed-mechelen_-foto-sophie-nuytten.jpg

Wie is wie

Directie

Sigrid Bosmans

Algemene leiding

sigrid.bosmans@mechelen.be

015 29 49 17

 

Katrijn Maes

Zakelijke leiding

katrijn.maes@mechelen.be

0472 18 31 29

 

Staf

Annelies Lieten

Financieel beheer | Erfgoedcoördinator

annelies.lieten@mechelen.be

015 29 49 18 | 0479 99 75 51

 

Bart Stroobants

Logistiek beheer | Expert erfgoedpresentatie

bart.stroobants@mechelen.be

0473 86 86 82

 

Vera Oudewaal

Algemeen administratief medewerker

veronique.oudewaal@mechelen.be

015 29 40 30

 

Onderzoek

Hannah Iterbeke

Transhistorisch curator

hannah.iterbeke@mechelen.be

015 29 49 16 | 0477 44 43 29

 

Frank Kinnaer

Consulent onderzoek erfgoed

frank.kinaer@mechelen.be

015 29 77 37

 

Koen Leemans

Curator Hedendaagse kunst

koen.leemans@mechelen.be

015 29 40 13

 

Samuel Mareel

Curator Oude kunst

samuel.mareel@mechelen.be

015 29 40 31

 

Collectie

Hadewijch Bal

Bruikleenbeheer | Collectiebeheer | Museumbibliotheek 

hadewijch.bal@mechelen.be 

015 29 49 19 | 0475 33 31 07

 

Liesbeth Troubleyn

Onroerend erfgoeddepot | Archeologie

liesbeth.troubleyn@mechelen.be 

0470 99 03 97

 

Bert Vanderstappen

Technisch medewerker | Art handling

bert.vanderstappen@mechelen.be

0477 60 15 21

 

Jeannine Van Roy

Restaurator 

jeannine.vanroy@mechelen.be 

015 71 22 42

 

Elke Verhoeven

Expert depotwerking

elke.verhoeven@mechelen.be

015 29 49 25 | 0486 86 95 96

 

Publieksbemiddeling & Communicatie

Marijke Wienen

Celhoofd | Expert participatie en ondersteuningstrategieën

marijke.wienen@mechelen.be

015 29 49 20

 

Michelle Coenen

Expert communicatie 

michelle.coenen@mechelen.be

015 29 40 37 | 0471 84 21 07

 

Siel Meulendijks

Consulent publieksbemiddeling en  vrijwilligerswerking

siel.meulendijks@mechelen.be

015 29 49 22 | 0470 74 13 88

 

Johan Krist

Consulent digitale strategieën | onroerend erfgoed depot

johan.krist@mechelen.be

015 29 77 37

 

Sarah Luyten

Coördinator Torens aan de Dijle vzw

sarah.luyten@mechelen.be 

015 29 49 32| 0493 36 51 60

 

Arne Vandelanotte

Consulent educatieve werking 

arne.vandelanotte@mechelen.be

015 29 40 38 | 0473 83 58 98

 

Liesbeth Van Nerom 

Consulent publieksbemiddeling | Productiemedewerker

liesbeth.vannerom@mechelen.be 

015 29 49 23 | 0477 77 53 81

 

Sara Verhaert

Expert communicatie 

sara.verhaert@mechelen.be

015 29 40 35 | 0477 44 40 47 

 

 

Logistiek

 

Stefan Smet

Technisch medewerker

stefan.smet@mechelen.be

0475 63 03 97

 

Els Henderickx

Teamchef

els.henderickx@mechelen.be 

015 29 40 34 | 0495 14 34 90

 

 

Samen zorgen zij voor een vriendelijk onthaal en een opgeruimd museum:

Ana, Annelies, Annie, Britt, Carine, Chiarn, Elke, Erika, Eva, Frederica, Ganda, Gerda, Hilde, Jan, Jenny, Jeroen, Jozef, Jozephine, Ina, Iris, Katrien, Kim, Kris, Lesly, Lieven, Linda, Lisa, Manfred, Mars, Martha, Mieke, Miranda, Nadine, Paul, Paulien, Rudolf, Selien, Serge, Silke, Sofie, Tania, Walter, Yannick, Yasmine, Yfa, Yildiz.