Wie is wie

Directie

Kristl Strubbe

Directeur 

kristl.strubbe@mechelen.be
0486 22 68 57


Team Beheer

Katrijn Maes

Zakelijk beheerder

katrijn.maes@mechelen.be
0472 18 31 29

Bart Stroobants

Logistiek beheer | Expert erfgoedpresentatie

bart.stroobants@mechelen.be
0473 86 86 82

Vera Oudewaal

Algemeen administratief medewerker

veronique.oudewaal@mechelen.be
015 29 40 30

Els Henderickx

Teamchef onthaal

els.henderickx@mechelen.be 

015 29 40 34 

Hendrik Biesemans

Technisch medewerker

hendrik.biesemans@mechelen.be 


Team Programmatie

Samuel Mareel

Hoofd curator

samuel.mareel@mechelen.be
015 29 40 31

Hannah Thijs

Consulent Collectie

hannah.thijs@mechelen.be

Hannah Iterbeke

Transhistorisch curator

hannah.iterbeke@mechelen.be
015 29 49 16 | 0477 44 43 29

Koen Leemans

Curator Hedendaagse kunst

koen.leemans@mechelen.be
015 29 40 13

Jeannine Van Roy

Restaurator 

jeannine.vanroy@mechelen.be 

015 71 22 42

Elke Verhoeven

Expert depotwerking

elke.verhoeven@mechelen.be
015 29 49 25 | 0486 86 95 96

Erika Pelgrims

Collectiebeheer – Onroerenderfgoeddepot

erika.pelgrims@mechelen.be

Frank Kinnaer

Consulent onderzoek erfgoed

frank.kinnaer@mechelen.be

Sofie Polfliet

Administratief collectie medewerker / Bruikleenbeheer

sofie.polfliet@mechelen.be 

Famke Peters

Consulent collecties

famke.peters@mechelen.be 

Annemie De Vos

Datamanager - Projectmanagement ‘Een digitale toekomst voor de Bourgondische erfenis'

annemie.devos@mechelen.be 


Team Publiek

Siel Meulendijks

Consulent publieksbemiddeling en vrijwilligerswerking

siel.meulendijks@mechelen.be
015 29 49 22 | 0470 74 13 88

Annelies Looverie

Torens aan de Dijle vzw

annelies.looverie@mechelen.be 

Arne Vandelanotte

Consulent educatieve werking 

arne.vandelanotte@mechelen.be
015 29 40 38 | 0473 83 58 98

Liesbeth Van Nerom 

Consulent publieksbemiddeling | Productiemedewerker

liesbeth.vannerom@mechelen.be 

015 29 49 23 | 0477 77 53 81

Sara Verhaert

Expert communicatie 

sara.verhaert@mechelen.be

Lente De Vil

Medewerker publiekswerving, marketing en communicatie

lente.devil@mechelen.be

Mars Van Malderen

Medewerker publiekswerving, marketing en communicatie

mars.vanmalderen@mechelen.be 


Samen zorgen zij voor een warm onthaal en een fijne museumbeleving: 

Manfred Meul - Carine Tonnoeyer - Yannick Mariën - Siemon Hoste - Lina Kennes - Kim Hermans - Nadine Rijs - Serge Piessens - Gerda de Becker - Malaika Bornbergen - Eva Tavernier - Robert-Jan Kerkhove - Kika Mariani - Suzan Hogenbirk - Irja Driesen - Martha Rivas Mendez - An Verhaegen - Annie Wolfs - Yildiz Yaramis - Cemile Tüken